PROGRAM 

2024

EWOLUCJE NA LUŹNEJ LINIE POZIOMEJ

Młody artysta z Czech wykonuje bardzo trudny numer, jakim jest balans na luźnej linie poziomej z wieloma wymagającymi niebywałego skupienia trickami. 

Do tego Kristof prezentuje fantastyczną żonglerkę diabolo.  

MISTRZYNI ŻONGLERKI 

14 letnia artystka z Czech prezentuje niesamowity numer żonglerki piłeczkami, robi to wraz z profesjonalną choreografią, a także żongluje w ciemności. 

EKWILIBRYSTYKA -STÓJKI

Ten młody talent cyrku polskiego sprawia, że stanie na rękach nabiera zupełnie innego znaczenia. Fascynujący numer pełen wielu niebezpiecznych elementów. 

POKAZ ILUZJI

Każdy z nas lubi oglądać pokazy magii i iluzji, bo podczas nich nie wiadomo jakim cudem przedmioty znikają, zamieniają się lub pojawiają. U nas zobaczycie, że niemożliwe staje się możliwe. 

MISTRZ HUMORU Z CZECH

W tym roku bawić Państwa będzie nasz gość z Czech, komik z olbrzymim doświadczeniem, występował w wielu europejskich cyrkach, a jego sceny z udziałem publiczności rozbawią do łez. 

GIMNASTYKA NA TRAPEZIE KOŁOWYM

Vanessa jest nie tylko mistrzynią żonglerki, ale i przestworzy. Jej wspaniały, dopracowany numer, który wykonuje kilka metrów nad areną, bez żadnego zabezpieczenia jest

EKWILIBRYSTYKA NA WAŁKACH

Jedną z najtrudniejszych dziedzin sztuki cyrkowej jest ekwilibrystyka na wałkach, do tego jednocześnie żonglerka i stanie na rękach to istny majstersztyk!

WIRUJĄCE SZEŚCIANY I OSTRZA

IGOR - artysta z Ukrainy zakręci Wam w głowie - a to za sprawą swoich wielkich rekwizytów oraz zmrozi krew w żyłach balansując ze swoimi mieczami

KONFERANSJER WIDOWISKA

Wiesław Jaśowski - Havis, to zasłużony artysta Cyrku Polskiego, w tym roku oprócz iluzji poprowadzi cały nasz program. 

NIEZAWODNY POLSKI KLAUN

Miko jest z nami kolejny sezon, a to dlatego, że jego gagi stały się czymś co dzieci jak i dorośli lubią najbardziej. W tym roku zobaczycie go w zupełnie, równie zabawnych odsłonach. 

NASZA ARTYSTYCZNA, MIĘDZYNARODOWA EKIPA 2024😃